На урок через півстоліття – Новини Лозової – ТРК Сігма

На урок через півстоліття

Випускники 1956 року залізничної школи №54 у п’ятницю, 12 серпня, зібралися на свою ювілейну зустріч.

Випускники 1956 року залізничної школи №54 у п’ятницю, 12 серпня, зібралися на свою ювілейну зустріч.

 

Раніше у їхньому класі було 28 учнів. На зустріч приїхало лише 9. Більшість з класу вже немає серед  живих. В їх пам’ять запалили свічку.

Ідея та сценарій зустрічі – все це справа рук активістки класу Любові Філенко. Зустріч жінка організувала у формі уроку. Зібрати учнів допомагала і Тамара Садовнича. Разом жінки телефонували всім однокласникам і скликали їх до Лозової  навіть з Росії.

Випускники розповідали про себе – хто де вчився, хто ким став. Нагоді зустрітися через 55 років, хоч і не повним складом, раділи всі.

Під час зустрічі випускники згадували веселі шкільні дні, своїх вчителів. Серед них  була й Анастасія Василівна Соха-Задорожня. Жінка працювала і у 54-й залізничній, і у 8-й лозівській. Анастасія Василівна зізнається, що була суворою вчителькою. Але інакше й не можна було, жінка: її предмет – креслення.

Зустрітися у стінах рідної школи випуск 1956 року не зміг. До цього ювілею школа не достояла. Лозівський краєзнавчий музей прихистив випускників у своїх стінах, за це і отримав у подарунок макитру.

Після уроку для випускників провели екскурсію залами музею, де колишні учні змогли ще глибше поринути у приємні для них спогади.

Дар’я Олійник