У лозівських маршрутках планують збільшити кількість місць та встановити GPS-навігатори +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

У лозівських маршрутках планують збільшити кількість місць та встановити GPS-навігатори +vd

У Лозовій готуються до проведення конкурсу на визначення перевізників на маршрутах міста. Депутати міськради додали до умов участі для маршрутників ще кілька вимог – й надалі перевозити пільговиків, встановити GPS передавачі та оновити автопарк більш місткими автобусами. В них кількість сидячих місць для пасажирів має збільшитися з 19 до 25. Запропоновані умови погодили на виконкомі 16 серпня.

 Оновлювати автопарк можна буде поступово, запевнив міський голова Сергій Зеленський. Він додав, цю умову обговорюватимуть та погоджуватимуть з переможцями конкурсу.

Додатковою вимогою буде облаштування маршрутних зупинок схемою та розкладом руху, зазначив Сергій Зеленський.

Планують змінити і час курсування громадського транспорту. На основних маршрутах міста автомобілі їздитимуть з 5.25 ранку до 22 години, розповів начальник управління економіки міськради Сергій Гранкін.

Участь у конкурсі зможуть взяти усі бажаючі перевізники, але перевагу надаватимуть тим, хто відповідатиме зазначеним умовам, зазначив Сергій Гранкін. Кращих перевізників обиратимуть 19 вересня.

{youtube}ODqf1uwXa_U{/youtube}