У Лозовій жінка вимагає виправити роботу підрядників, які, на її думку, не правильно встановили пам’ятник +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

У Лозовій жінка вимагає виправити роботу підрядників, які, на її думку, не правильно встановили пам’ятник +vd

Лозівчанка Лариса Чуприна переконана, підрядників, які встановлюють надгробки на Центральному кладовищі, потрібно краще контролювати.

Лариса Чуприна обурена, майже 30-сантиметрів землі насипали під пам’ятник на сусідній ділянці від заховання її чоловіка. Після першого дощу земля та глина сунуться на сусідні поховання. Жінка поскаржилася на ситуацію завідуючому Центральним кладовищем Олександру Мизникову. Керівник викликав підрядників, які встановлювали пам’ятник. Вони виправили ситуацію, встановивши плиту, що перешкоджатиме землі та глині сунутись. Але Лариса Чуприна переконана, плита замала. Олександр Мизников зазначив, з боку підрядників робота виконана без помилок. Представник салону ритуальних послуг, що проводив роботи, наголосив, проблеми не бачить. Вся ділянка кладовища не рівна, і насипи неминучі. Щоб ліквідувати конфлікт, Олександр Мизников запропонував підрядникам засипати щебенем землю навколо вкладеної плитки, тим самим попередити зсув землі. З пропозицією погодилися обидві сторони. Але Лариса Чуприна все ж переконана, доречно було б огородити кладовище парканом і визначити офіційний час роботи, щоб підрядники встановлювали надгробки під наглядом працівників кладовища.

          {youtube}BfQe6_VFZDA{/youtube}