Конкурс “Золоті руки ЛКМЗ” тепер відкритий і для молоді

Уперше молоді спеціалісти Лозівського ковальсько-механічного заводу взяли участь у змаганні з робочих професій.

 

 

3 вересня кращі молоді робітники заводу боролися за перемогу. У виробничому поєдинку взяли участь 4 токарі і 6 фрезерувальників. До них мали б долучитися також слюсарі та шліфувальники, однак бажаючих серед представників цих професій не знайшлось. Цьому є цілком логічне пояснення, зауважує головний технолог ЛКМЗ Владислав Кураленко.  Спеціалізації слюсар та шліфувальник здобуваються з досвідом, тому молодих людей серед цих працівників майже немає.

Керівники заводу та за сумісництвом судді конкурсу переконують, що до участі у змаганні ніхто нікого не примушував. Хлопці самі бажали похизуватися своїми знаннями. Додатковим стимулом для  працівників стали грошові винагороди. Заступник технічного директора Сергій Гайворонський розповідає, що призових місць всього 6 – по три з кожної спеціальності. За перші місця винагорода становить 500 грн., за другі видадуть по 300 грн., за  треті – по 200грн.

Майстерність учасників спеціальна комісія оцінювала за критеріями якість, безпека та час. Будь-яка допомога старших колег заборонялась, однак наставники хлопців на свій страх та ризик правила оминали. Олег Ковальчук, наставник молоді цеху малих серій, зізнався: хлопці молоді, хоч і з бажанням працювати, але досвіду життєвого ще немає, та й робочого не вистачає, тому він за них хвилюється.

Жага знань – запорука справжнього професіонала, зате досвід – річ уперта. Це на власному прикладі довів фрезерувальник інструментального виробництва Євген Логачев. Він став першим у своїй професії. Хоча до останнього у перемозі сумнівався. Каже, суперників не можна недооцінювати, навіть, коли довше за усіх працюєш.

Серед токарів перемогу отримав Сергій Пугачов з ремонтно-механічного цеху.

Цьогоріч конкурс молодих спеціалістів «Золоті руки» обмежився лише ЛКМЗ, а ось наступного року лозівські переможці зустрінуться з переможцями харківськими. У відкритих змаганнях візьмуть участь представники усіх заводів індустріальної групи  УПЕК.

Анна Скрипник

_________________________

Если вы настоящая рукодельница, то вам наверняка захочется порадовать своих близких подарками, сделанными своими руками. А помощь вам в этом окажет магазин Чаривна мить. На сайте https://charivna-mit.com.ua вы сможете купить все самое необходимое для вашего рукоделия. 

_________________________

На правах реклами