Домашня сторінка / Новини / Лозівські брейкдансери взяли участь у турнірі «Flooriors»

Лозівські брейкдансери взяли участь у турнірі «Flooriors»

У Лозовій відбувся турнір із брейк-дансу «Flooriors». 5 листопада молоді таланти зібралися у Лозівський ЗОШ №10 показати свої навички та вміння. Судив їх гість із Білорусії.

Фестиваль «Flooriors» проходив в Лозовій вдруге. Показати себе з’їхалися не тільки лозівчани, а й мешканці інших міст країни. Змагалися не тільки хлопці, а й дівчата. Суддя із Білорусії провів майстер-клас для підлітків та малечі.
Під час турніру молодь обговорювала можливість створення у Лозовій «Центру Субкультур». Його мета – зібрати всю неформальну молодь міста в одному приміщенні. Організатори збирають гроші на реалізацію задуму. У залі вони тренуватимуться, розважатимуться та проводитимуть фестивалі. Приміщення хотіли б обладнати всіма необхідними снарядами для катання на роликах і скейтах, танцювання та паркуру.

From a long time, Batman pretty much "rised" yet again thanks richard mille replica to the successfull director Christopher Nolan producing the particular Power Comic's legandary persona well-liked once more.