Лозівський бюджет за два місяці перевиконали на 2 мільйони

Гроші розподілили на позачерговій сесії Лозівської міськради. За них платитимуть зарплатню і проводитимуть ремонти.

Міський бюджет з початку року перевиконали більше, ніж на два мільйони гривень. Ці гроші розподіляли у середу, 7 вересня, на позачерговій сесії Лозівської міської ради. Половину віддали на захищені статті — зарплатню й енергоносії бюджетникам та зубопротезування. Проте найцікавіші статті видатків — це ремонти.

 

За липень-серпень у міський бюджет назбирали на 5% більше, ніж планували. У грошах це становить 2 мільйони 185 тисяч гривень. Щоб розподілити ці кошти, депутатів міськради терміново скликали на позачергову сесію. Не стали навіть чекати, коли міський голова повернеться з відпустки.

1,1 млн. Грн. без розмов віддали на зарплатню бюджетникам, їхні енергоносії та зубопротезування. Ще півмільйони пустять на виконання міських програм по освіті, культурі, спорту, приватизації тощо.

150 тисяч депутати віддали на ремонт приміщення майбутнього РАГСу у Палаці культури, стільки ж — на ремонт Домаського навчально-виховного комплексу. На ремонти будинків, де створили ОСББ, виділили 200 тисяч. І ще на 100 тисяч фінансово підтримали комунальне підприємство “Лозоваводоканал”.

І остання цікава цифра — майже 160 тисяч на ремонт військкомату. Ці гроші не з перевиконання бюджету, а з оренди приміщень, які здає житлово-управляюча компанія. Батьківщинівцям сума здалася завеликою. Вони запропонували більшу частину її передати на вирішення інших міських питань. Проте більшість проголосувала за те, щоб на ремонт військкомату пустити усі 160 тисяч.

Валерія Гецко