Представники батальйону «Донбас-Україна» попросили лозівчан повідомляти про порушення їхніми бійцями дисципліни +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Представники батальйону «Донбас-Україна» попросили лозівчан повідомляти про порушення їхніми бійцями дисципліни +vd

Представники батальйону «Донбас-Україна» зустрілися з головами квартальних комітетів 7 листопада. Військові розповіли хто вони, чому приїхали саме до Лозової та попросили містян повідомляти про порушення добровольцями дисципліни.

Квартальні поскаржилися військовим на швидкість техніки, на якій бійці їздять вулицями міста. Прес-офіцер батальйону пояснила, раніше військова частина була сполучена із залізницею, тепер ці колії розібрані. Тому техніку доводиться переганяти через місто своїм ходом. Військовослужбовець зазначила, нагадає бійцям про правила поведінки у місті. Прес-офіцер попросила лозівчан повідомляти про негідну поведінку бійців батальйону, за можливості фіксувати порушення на відео чи фото. Телефонувати можна за номерами : 067 713 14 51, або 095 512 10 08.
Нагадаємо, бійці батальйону «Донбас-Україна» переїхали у Лозову 19 жовтня. Вони постійно дислокуватимуться на території колишнього 61 арсеналу.

   {youtube}N9wqRIEdz5I{/youtube}