У Лозівському відділенні ДАІ – реорганізація і новий начальник

Лозівських державтоінспекторів тепер очолює 38-річний капітан міліції Сергій Нікітін. А підлеглих у нього залишилось двоє.

Сергій Нікітін у ДАІ вже17 років. Говорить, в інспекції немає такої служби, у якій би він не працював.  Начальником Лозівського відділення ДАІ він призначений 13 вересня. Сюди його перевели з одного з відділень Харкова, з відділу оформлень ДТП.

 

Початок роботи Сергія Нікітіна у Лозовій співпав з черговою реорганізацією Державтоінспекції. Лозівське відділення скорочують удвічі: замість шести співробітників залишається троє. Новий начальник сподівається, згодом людей повернуть. А поки доведеться справлятися тими силами, що є.

Разом з Державтоінспекцією реорганізація зачепила і дорожно-патрульну службу. Зараз вона за трасами не стежить. Ділянки ДПСівцяів передали скороченим ДАІшникам. Однак це тимчасово. Вже з наступного тижня ДПС повинно повернутися.

І перше, чим упритул займеться новий начальник лозівської ДАІ, – це стан шляхів. Сергій Нікітін повідомив, що вже почав цю роботу. Зараз триває обстеження шляхів. За усі порушення шляховики отримуватимуть приписи, а в залежності від їхньої відповіді – і складені адмінпротоколи про порушення.

Найближчим часом лозівських ДАІшників чекає вкрай напружена робота. Зранку, за словами начальника, вони займатимуться паперами, а потім до вечора за допомогою працівників міськвідділу міліції ловитимуть порушників на шляхах.

Валерія Гецко