У Лозовій більшає тих, хто хоче служити в армії – Новини Лозової – ТРК Сігма

У Лозовій більшає тих, хто хоче служити в армії

Таку тенденцію відзначають у військкоматі — разом з погіршенням здоров’я середнього призовника.

Служити Вітчизні цієї осені з Лозівщини поїде близько сотні призовників. Серед них більшість йдуть до армії для того, щоб у подальшому знайти гарну роботу. Хлопці не за чуткам знають, що військовий білет вітається скрізь.

Служба у армії є чи не найголовнішою умовою для подальшого працевлаштування у лави правоохоронців. У міліції є особи, які не проходили службу, але ці люди або навчалися у вишах, де є військові кафедри, або мають дипломи університетів внутрішніх справ. З 2011 року курсанти таких університетів другий рік навчання теж служитимуть в армії, розповідає помічник начальника міліції зі зв’язків з громадськістю Тетяна Носова.

Щоб стати бійцем Міністерства надзвичайних ситуацій України, служба у збройних силах теж обов’язкова. Після проходження тестування та фізичних випробовувань потрібно пройти ще додаткове навчання у МНСників.

Хоча кількість бажаючих потрапити до лав армії збільшується, відібрати серед них здорових бійців все складніше, розповідає відповідальний виконавець Лозівського міського військового комісаріату, прапорщик Олексій Ткаченко. Основна маса хвороб – хірургічні та ортопедичні.

Що ж стало причиною збільшення бажаючих відслужити, у військоматі не знають. Припускають, що на патріотичні настрої хлопців позитивно впливають в учбових закладах, через ЗМІ. А ще хлопці дбають про своє майбутнє працевлаштування.

Прийняти усіх юнаків, які бажають відслужити, тепер не може і сама Батьківщина. 2-3 роки тому до лав армії з Лозівського військомату відправляли 250-300 юнаків на рік. Зараз цифра зменшилась до 150.

Дар’я Олійник