Зірки улюблених телевізійних шоу завітали у Лозову

16 жовтня у міському Палаці культури розважали лозівчан учасники шоу «Україна має талант», «Танцюють всі» та «Х-фактор».

16 жовтня у міському Палаці культури розважали лозівчан учасники шоу «Україна має талант», «Танцюють всі» та «Х-фактор».

До початку концерту – близько півгодини. На сцені співаки перевіряють мікрофони, танцівники відпрацьовують рухи. Тим часом глядачі збираються у холі і поступово займають свої місця у залі. Квиток на концерт коштував від 80 до 160 гривень. Лозівчан прийшло багато, хоча зал був не повний. Продюсери концерту не сумнівалися, що люди прийдуть, оскільки в інших містах, схожих на Лозову, проблем з глядачами не було.

Почався концерт із запального танцю учасників шоу «Танцюють всі». Один із танцюристів Сергій Змєйок зізнався: під час виступів на сцені частенько щось не виходить. Однак, як справжній артист, хлопець знає, що зробити так, щоб глядач нічого не помітив.

Крім співаків та танцюристів дивувала глядачів дівчина з обручами Алла Клішта. Вона – учасниця шоу «Україна має талант». Алла говорить, що, не зважаючи на часті виступи, вона постійно нервує перед виходом на сцену. Боїться, що трюк не вдасться. Тому перед виступом дівчина завжди читає молитву і цілує руку та сцену.

Припав до душі лозівчанам чоловік з надзвичайною харизмою – Олександр Кварта, учасник шоу «Україна має талант». Коли він співав пісню «Сеньйорита» люди просто не могли спокійно сидіти на місцях і танцювали.

Виступи зірок викликали у лозівчан позитивні емоції. Люди сподіваються, що вони ще не раз побачать відомих артистів у Лозовій.

Зіркам також сподобався лозівський прийом. Говорять, дуже добре поставилися працівники міського Палацу культури. Проблем зі сценою і технікою не було. Артисти зізнаються: виступати для простих людей з невеликих міст – саме задоволення, бо ці люди щирі і завжди тепло приймають.

Ірина Лєушканова