Лозівська філія ХАДТ святкує День автомобіліста

 

27 жовтня у навчальному закладі влаштували виставку творчих робіт та святковий концерт до Дня автомобіліста.

Якщо треба – і екскаватор зберуть, і спідницю із грошей пошиють. Гаразді на усі руки студенти Лозівської філії Харківського автодорожнього технікуму відзначають професійне свято. 27 жовтня у навчальному закладі влаштували виставку творчих робіт та святковий концерт до Дня автомобіліста.

Цьогорічні святкування Дня автомобіліста у технікумі присвятили своєму ювілярові Анатолію Корженку. Чоловікові виповнилося 70 років. З них більше півстоліття він працює.

За свою викладацьку кар’єру Анатолій Корженко навчив правилам дорожнього руху та будові транспорту 30 тисяч чоловік. Каже, завжди пояснював своїм учням, що без знання автомобільних пристроїв за кермо краще взагалі не братися.

Майбутні механіки із захопленням вивчають будову транспортних засобів. Більш того, вони вже самі вже збирають трактори і навіть екскаватори. Презентують їх на технікумівських виставках. Цьогорічну експозицію присвятили суміжній темі: автомобілі і осінь.

Студенти навіть мости будують. Кажуть, у них це виходить швидше, ніж у будівельників шляхопроводу біля вокзалу. Є і бажання робити, і фінансів вистачає. Пінопласт, картон та фарба – ось і всі матеріали.

Перше місце за виставку отримали студентки групи 32 ОР (організатори дорожнього руху). Друге – за групою 22 М (механіки). Третє ж місце присудили дівчатам-бухгалтерам (група – 32 Б). Вони настільки вправно вчаться працювати з грошима, що навіть одяг з них пошили.

Гості з області роботою та дозвіллям технікуму захоплюються. Кажуть, без автомобілістів, особливо у Лозовій, зараз не обійтися, бо із залізничним рухом у місті великі проблеми.

Керівництво навчального закладу захоплення радо приймало та щораз повторювало: ми дійсно кращі. Відтак вже час стати не лише філією Харківського технікуму, а все ж таки Лозівським автодорожнім технікумом.

Анна Скрипник

{flv}28_10_11_tehnikum{/flv}