У Лозівському краєзнавчому музеї живе привид

У Лозівському краєзнавчому музеї відбуваються дивні явища: спочатку зникають, а потімз’являються деякі речі.

 

 

У Лозівському краєзнавчому музеї відбуваються дивні явища: спочатку зникають, а потім  з’являються деякі речі. Інколи працівники закладу у порожньому приміщенні чують навіть чиїсь кроки.

Музей – вмістилище старих речей, які мають власну енергетику. Можливо, саме через це тут відбуваються дивні явища, які не може ніхто пояснити. Так говорить директор закладу В’ячеслав Харченко. Досить часто у музеї зникають різні речі. А через певний час загублене знаходять на тому ж місці, де воно завжди лежало.

Інколи у музеї можна почути шум та чиїсь кроки. За словами В’ячеслава Харченка, звуки лунають з технічного поверху, у якому залізні двері постійно закриті на ключ. Туди працівники музею майже не заходять.

Траплялися дива і у виставковому залі. Одного разу працівники музею побачили там полотно, яке стояло на підлозі, хоча повинно було висіти. Не зважаючи на те, що картина впала майже з півтораметрової висоти, вона була непошкоджена. Залишилась цілою і нитка, на якій полотно висіло. Жартуючи, директор закладу В’ячеслав Харченко говорить: з речами бавиться дух прадавньої людини, безголовий скелет якої зберігається у музеї.

Містичні явища, які відбуваються у музеї, – все це підступи нечистого, запевняє священик лозівського Петро-Павлівського храму отець Петро. На його думку, все це може відбуватися, бо у закладі знаходяться речі, які могли раніше належати “нечистим” людям — наприклад, відьмам або чаклунам.

Містичних явищ працівники музею не бояться. В’ячеслав Харченко показує на ікони, які висять на стінах закладу. Говорить: вони захищають. З цим погоджується і отець Петро. Однак радить обов’язково освятити всі приміщення. Це допоможе напевно позбавитися від можливих привидів.

Ірина Лєушканова