У Лозовій 11.11.11 одружилося 12 пар +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

У Лозовій 11.11.11 одружилося 12 пар +vd

Дату весілля у цей день обирали і спеціально, і випадково. Пари вірять, що магічне число принесе шлюбу удачу.

Наталя та Мирослав Замаї не влаштовували пишного весілля. Сказати своє «так» пара вирішила у тісному сімейному колі. Хоча зважувалися на цей крок доволі довго – 8 років. Молоді кажуть, що міцність своєї пари вони вже перевірили у побуті. Саме час узаконити стосунки.

 

Свою пару молодята Ольга та Олександр Москалики побутом перевіряли 2 роки. А 11.11.11 за дату весілля обрали спеціально. Новоспечена сім’я вірить, що одиниці принесуть щастя у їхню родину.

Вікторія та Сергій покищо представляються різними прізвищами. Пара чекає своєї черги. Розповідають, що така магічна дата на їхнє весілля припала випадково. У магію одиниць молодята не вірять, кажуть, що у них і так все буде до ладу.

Як такого ажіотажу до 6 одиниць у РАГСі не було, каже начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Світлана Заварза. Усі поспішали до Покрови. Сьогодні ж тут поєднують 12 пар. Це трішки більше, ніж буває зазвичай, розповідають у РАГСі.

Чи будуть щасливими пари, сказати не може ніхто, є тільки припущення. Наприклад, нумерологи пишуть, що наявність такої кількості одиниць більше підійде для розірвання шлюбу, ніж для його укладання. Але парам, які одружилися сьогодні, пророкують неабиякий фінансовий успіх.

Дар’я Олійник

 

{flv}11_11_11_svadby{/flv}