Лозівські аграрії підбивають підсумки року +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівські аграрії підбивають підсумки року +vd

 

20 листопада працівники аграрної галузі — від доярки до міністра — відзначатимуть професійне свято.

Напередодні професійного свята заступницю голови Лозівської райдержадміністрації Оксану Заскалкіну радують тенденції, які спостерігаються в аграрній галузі Лозівщини цього року. Вона відзначає: попри складні погодні умови по усіх культурах район отримав вищу врожайність, ніж минулого року.

У 2011-му на купівлю сучасної сільгосптехніки лозівські аграрії витратили 23 мільйони гривень. Це удвічі більше, ніж минулоріч.

Виробники з року в рік збільшують площі посіву цукрового буряку. У нинішньому сезоні аграріям вдалося отримати врожайність під 300 центнерів з гектара: це у півтори рази перевищує поріг рентабельності і трохи перевалює за середньообласний показник.

Серед стійких тенденцій — збільшення поголів’я великої рогатої худоби. А незабаром Лозівщина вироблятиме і більше свинини: у селі Хлібне відбудовують ферму на 50 свиноматок, розповідає Оксана Заскалкіна.

Яке саме місце посіла Лозівщина у загальнообласному аграрному рейтингу, стане відомо у понеділок, 21 листопада. Тоді у Харкові відбудуться урочистості, присвячені Дню сільського господарства. А наступного дня місцеві аграрії святкуватимуть вже у Лозовій.

Валерія Гецко

 

{flv}18_11_2011_profesiyne svyato silgosprobitnukiv{/flv}