Басейн Лозівської ДЮСШ “Юність” переобладнають +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Басейн Лозівської ДЮСШ “Юність” переобладнають +vd

На два місяці спортшкола “Юність” запізнилась з початком тренувань юних плавців на воді. Заклад не міг прогріти басейн.

 

На два місяці спортшкола “Юність” запізнилась з початком тренувань юних плавців на воді. Заклад не міг прогріти басейн. Це вдалося зробити лише тиждень тому. З понеділка, 25 листопада, басейн офіційно запрацював.

Весь вересень та жовтень юні плавці зі спортшколи “Юність” заважали вихованцям з відділення футболу. Поки басейн не працював, обидва відділення займалися в одному залі. У плавців був сухий сезон.

Відкрити басейн мали ще у вересні. Однак не могли прогріти воду. Тому чекали, коли включать опалення, приміщення прогріється, і потужності обладнання вистачить для підтримання потрібної температури.

За два місяці вихованці відстали у підготовці, говорить старший тренер відділення плавання Олена Стародубцева. Зараз вони поступаються суперникам по змаганням з інших міст.  Перед тренером та дітьми зараз стоїть непросте завдання — за лічені тижні наздогнати час і довести свої результати до рівня змагань. Вони починаються вже у грудні.

Керівництво спортивної школи “Юність” зараз веде переговори з комунальним підприємством “Теплові мережі”. У нього є потужне нагрівальне обладнання, яке б дозволило спортшколі вчасно починати навчальний рік і вчасно завершувати, говорить заступник директора Петро Дев’ятка. У ДЮСШ сподіваються отримати і запустити це обладнання вже взимку.

Валерія Гецко

 

{flv}25_11_11 sportshkola{/flv}