Аграріїв Лозівщини привітали і нагородили +vd

 

Лозівські аграрії настільки зміцніли, що здатні обійтися без державної підтримки, заявили вони у свято.

Лозівські аграрії настільки зміцніли, що, коли державі не вистачає грошей, здатні обійтися без її підтримки. З таким настроєм сільгоспвиробники відзначили професійне свято. Воно припало на неділю, 20 листопада, однак урочистості провели сьогодні. У районному Будинку культури найкращих представників галузі вітали і нагороджували.

День сільського господарства відзначають з приємними для Лозівщини результатами. З початку року аграрне виробництво зросло на чверть, після кризи у тваринництві нарешті збільшується поголів’я корів, господарства активно закуповують сучасну техніку і використовують новітні технології. Про все це у своїй доповіді відзначив голова Лозівської райдержадміністрації Богдан Рева. Підкреслив і значення аграрних професій.

А голова профспілки працівників агропромислового комплексу Олександр Козороз вклонився своїм колегам у знак вдячності за їхню працю.

Керівник господарства “росток — 2004” Сергій Зиков та директор сільгосппідприємства “Прогрес” Валентина Шульга до професійного свята отримали урядові нагороди — подяку та грамоту. Обидва висловлювали вдячність своїм трудовим колективам.

Найкращим працівникам аграрної галузі Лозівщини вручили грамоти від обласної та районної влади, цінні подарунки та премії. Нагороди і визнання вони сприймають як чесно заслужені: виробники Лозівщини достатньо міцно стоять на землі, і здатні годувати українців навіть без підтримки держави, говорять вони самі.

Валерія Гецко

 

{flv}22_11_2011 silgospsvyato{/flv}