Лозівське ОСББ скаржиться на недолагоджену покрівлю +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівське ОСББ скаржиться на недолагоджену покрівлю +vd

На ремонти ОСББ Лозова витратила більш ніж півмільйона гривень. Однак цього року вони завершаться не всюди.

 

У самостійне плавання місто відправило вже 6 об’єднань співвласників багатоповерхівок. Обіцяний від лозівської влади капітальний ремонт у цьому році отримає лише один будинок. Інші ОСББ комунальники планують доремонтувати у наступному році.

На лагодження будинків об’єднань місто витратило більш ніж півмільйона гривень. На частину цих грошей ремонтували покрівлю і  ОСББ, що зареєструвалося останнім, – «Еталон». Воно знаходиться по вулиці 38-ї гвардійської дивізії. До кінця 2011 року тут встигнуть зробити тільки покрівлю, пояснюють в Управлінні житлово-комунального господарства Лозівської міськради. Його начальник Сергій Костюк каже, що 90% ремонту даху уже виконано.

З тим, що покрівля вже майже готова, не згодні члени ОСББ «Еталон». Вони говорять, що будівельники не доробили дах і перейшли на сусідній будинок.

З міського балансу на самостійний «Еталон» перейшов 1 листопада. Мешканці сподівалися, що покрівлю відремонтують швидше. Та востаннє працівників «Лозовабуд» тут бачили приблизно 3 тижні тому. Мешканці будинку переживають, що невдовзі погода зіпсується, і недолагоджений дах потече.

В Управлінні житлово-комунального господарства заспокоюють, що ремонт дороблять вчасно.

А ось дізнатися у самого виконавця робіт – «Лозовабуду» – коли ж у будинку ОСББ «Еталон» доремонтують дах, нашим журналістам поки не вдалося. Керівник підприємства Анатолій Білецький  хоча і погодився на зустріч, але на неї не з’явився.

Дар’я Олійник

 

{flv}25_11_11 osbb{/flv}