У Лозовій обрали найвродливішу дівчину +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

У Лозовій обрали найвродливішу дівчину +vd

Учасниць конкурсу «Міс Лозова-2011» тестували на вміння танцювати, фотографуватись та думати.

 

Бути гарною – велика праця. Ще більша – довести іншим, що ти красива. 3 грудня, у міському Палаці культури молоді та вродливі лозівчанки змагалися за звання найгарнішої у конкурсі «Міс Лозова-2011». Учасниць тестували на вміння танцювати, фотографуватись та думати.

Одним з перших випробувань був фотоконкурс. До нього дівчата готувалися заздалегідь. Фотографувалися для обкладинок улюблених журналів. У наступному турі конкурсу – «Схід тонка справа» – красуні майстерно виконували східні танці. Цей етап став визначальним для дівчат, адже після нього, в антракті, лозівчани обирали «Міс глядацьких симпатій».

Після незначної перерви на красунь чекав справжній марафон випробувань. Спочатку конкурс купальників – «Гавайська ніч». Своїми посмішками дівчата зігрівали публіку у холодному залі. Протягом наступного етапу конкурсантки позували у весільних сукнях. В цьому образі вони мали бути ніжними та чуттєвими. Опісля на дівчат чекало «Вечірнє рандеву». Учасниці показували, як має поводитися пані на урочистому прийомі. Після параду святкових суконь настав час вибирати фіналісток. Ними стали шестеро дівчат.

Кращих конкурсанток перевіряли на кмітливість. Красуні на власному прикладі доводили, що жіноча логіка таки існує.

Після конкурсу на логіку журі, у яке увійшли представники міської ради та підприємці, визначилось з переможницями. «Другою віце-Міс» стала Лейла Мамедова, «Першою віце-міс» – Вероніка Логвиненко. А ось титул «Міс Лозова-2011» отримала Анастасія Чіпкова. Найвродливішій лозівчанці подарували сенсорний телефон.

Приз глядацьких симпатій дістався Карині Камінській,  «Міс дружбою» за визнанням самих дівчат стала Марина Андрійченко.

 

Анна Скрипник

 

{flv}06_12_11 miss lozova{/flv}