Лозівчанка прикрасила двір вогнями

Мешканка вулиці Кооперативна оздобила своє подвір’я сяючими скульптурами. Їх вона подарувала онукам.

Людина власноруч може створити казку. Це довела мешканка вулиці Кооперативна пані Надія. Вона прикрасила свій двір сяючими скульптурами — оленями та драконом. Тепер біля її дому зупиняються проїжджі, щоб сфотографуватися, а сусідські діти приходять у гості погратися.

 

Пані Надія своїх онуків бачить лише на свята. Вони живуть у Києві. Тому до кожного їхнього приїзду господиня готує казкові сюрпризи. На цей Новий рік вона подарувала їм диво-двір. Жінка власноруч прикрашала подвір’я. На це пішло з десяток годин.

Малюки тепер із захопленням граються на вулиці, особливо, коли розуміють, що цю казку створювали особисто для них.

До цього року у родині не відзначали новорічні свята. Тяжко хворіла онучка пані Надії – було не до радощів. Минулого року перед святами дівчинка почала потрохи одужувати. У сім’ї це вважають справжнім дивом Господнім, тому Різдво для цієї родини — особливе свято. А надто, коли усі здорові та радіють бабусиним сюрпризам.

Сусіди також не залишили цей яскраво прикрашений двір поза увагою. Вже попросилися у ньому сфотографуватися.

Наступного року пані Надія планує збільшити число сяючих прикрас. Можливо, з’являться нові герої. Однак наперед жінка не хоче загадувати. Вона, як справжня господиня, не любить розкидатися обіцянками. Каже, спочатку зроблю, а вже потім похвалюся.

Анна Скрипник

 

{flv}06_01_2012_prukrasula dvir{/flv}