У Лозівській міськлікарні змінюють роботу терапії і денного стаціонару +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

У Лозівській міськлікарні змінюють роботу терапії і денного стаціонару +vd

У терапії обіцяють, що місць на всіх вистачить,бо денний стаціонар готовий взяти на себе частину навантаження.

Через збільшення кількості пацієнтів у Лозівській міській лікарні перебудували роботу не лише поліклініки, а й інших відділень — терапії та денного стаціонару. Нагадаю, з Нового року, за рішенням міської влади, усіх лозівчан обслуговує виключно міська медицина.

 

У терапевтичному відділенні Лозівської міської лікарні зараз заповнені 55 з 60 місць. У палатах — по 4 ліжка. Усі обстеження і процедури, призначені лікарем, – аналізи, рентген, ультразвук, фізіопроцедури тощо— проводяться в одній будівлі. Пацієнти до умов претензій не висувають. Не всім подобається, як тут годують, але усе інше — дуже хвалять.

Кількість потенційних пацієнтів цього відділення з Нового року збільшилась на третину — на 18 тисяч чоловік. Це дорослі, які перейшли з обслуговування райлікарні. Утім, переповнення у терапії не буде, запевняють тут: тих, кого можна, лікуватимуть у денному стаціонарі.

Він може приймати по 138 хворих у дві зміни. Пацієнтів ведуть лікарі 6 спеціальностей. Оскільки на це відділення припадає тепер більше навантаження, тут збільшили кількість співробітників.

Валерія Гецко

 

{flv}6_01_2012 stacionar{/flv}