Спіймали гаражних крадіїв – Новини Лозової – ТРК Сігма

Спіймали гаражних крадіїв

У міліції кажуть, тих самих, які відмикали і замикали за собою двері.

Ця група крадіїв мала свій, пізнаваний почерк. Вони відчиняли гараж відмичкою і зачиняли його за собою. Їх не могли упіймати півтори роки, але зрештою і вони попалися, коли намагалися обікрасти гараж у десятому кооперативі.

По першому снігу нового року, 4 січня о третій ночі, зловмисників помітив охоронець кооперативу. У відчиненому гаражі вони приготували до винесення зняті з машини колеса, акумулятор, зварювальний апарат і продукти з підвалу.

Охоронець спіймав одного з крадіїв та передав його міліції. Правоохоронці затримали і спільника. Обидва виявилися мешканцями міста. З гаражів крали все, що можна продати: запчастини, ремонтне приладдя, продукти. Серед речових доказів є навіть причеп з зерном і вудки. З жовтня 2009 року ці чоловіки скоїли близько 30 крадіжок з гаражів як на території міста Лозова, так і на території району. Зараз проводиться розслідування.

На разі члени групи знаходяться під вартою. А правоохоронці продовжують перевіряти їхню причетність і до інших гаражних крадіжок. У міліції не виключають, що по завершенні слідства “послужний список” крадіїв суттєво збільшиться.