Мешканці лозівської вулиці Фрунзе потерпають через бездоріжжя +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Мешканці лозівської вулиці Фрунзе потерпають через бездоріжжя +vd

Люди запізнюються на роботу. Вони бояться хворіти, бо “швидкі” до них не доїжджають. Машини тут застрягають на години.

У полоні багнюки. Мешканці вулиці Фрунзе через бездоріжжя бояться хворіти. До них не доїжджають “швидкі”. Машини тут застрягають на години. У негоду дорослі запізнюються на роботу, а малеча до школи.

 

Спеціально для телевізійників маленька Ліза зробила кілька кроків вулицею. Зазвичай вона їздить на мамі. Тримаючи на руках дитину, жінка намагається бути обережною. Однак кілька разів мало не впала у багнюку.

Прогулянка рідною вулицею дитині не сподобалася. Вона вимастила улюблені червоні чоботи.

Забруднене взуття – це лише незручність, а ось застрягла на кілька годин “швидка” –   реальна загроза життю. Вже були випадки, коли медики губили у цій багнюці колеса. Люди кажуть, без “швидкої” –  хоч помирай, та й тоді тебе навряд чи звідси вивезуть. Машину з померлою бабусею штовхали усією вулицею.

Нову дорогу людям обіцяв Сергій Гришин, коли балотувався у депутати округу. Люди нагадували обранцю про обіцянки, однак результату не дочекались. Просять засипати дорогу хоча б будівельними відходами з залізниці. Їх складують неподалік.

Утім, як з’ясувалося, навіть відходи мають свою ціну — 90 грн. за кубічний метр так званої мульки, тобто відпрацьованого щебеню, пояснюють залізничники. Сергій Гришин просить людей не перейматися витратами на дорожнє покриття. Говорить, це його особистий клопіт. Він вже домовився за дорогу з начальницею станції Тетяною Ткаченко. До кінця року покриття мають зробити.

Анна Скрипник

 

{flv}13_02_2012_vylucya frynze{/flv}