У Панютиному пройшла 9 церемонія вручення нагород “Людина року” +vd

Програма “Людина року” є визнанням заслуг земляків і вшануванням їхніх талантів. Переможців визначали у 6 номінаціях.

 

Панютине визначило найкращих. У клубі науки і техніки підприємства “Укрспецвагон” пройшла 9 церемонія вручення нагород “Людина року — 2011”. Це – одна з найважливіших подій селища. Вона відбулася у суботу, 14 січня.  Програма “Людина року” є визнанням заслуг земляків і вшануванням їхніх талантів. А ще – це розповідь широкому загалу, на що здатні панютяни.

Для Панютиного “Людина року” – подія більш ніж селищного масштабу. Окрім почесних представників місцевої громади у ній бере участь практично все керівництво міста Лозова. Потрапити до зали можна лише за запрошеннями. Отримати їх вважається великою вдачею, тому пустих місць у залі немає.

9-ту церемонію вручення нагород “Людина року” у Панютиному чекали з особливим нетерпінням. Попередня проходила аж у 2007-му — через кризу програму довелося перервати. Але зараз, попри усі складнощі, найпатріотичнішу традицію вирішили відродити.

Почесні звання присуджує панютинська вища громадська рада. До неї входять представники підприємств, шкіл, керівництво та депутати селищної ради.

“Подією року — 2011” вони визнали 135 річницю народної освіти Панютиного. “Керівником року — 2011” став начальник енерго-силового цеху державного центру “Укрспецвагон” Михайло Байкеєв. Його назвали людиною з вразливою душею і водночас — гарним організатором і новатором.

Особливість панютинської програми “Людина року” – дуже особистісна розповідь про переможців. “Робітником року — 2011” визнали газозварювальника “Укрспецвагону” Петра Журбу. На сцені  згадали і його білоруське походження, і навіть пристрасть всього життя — риболовлю.

У номінації “Ділова жінка року” перемогла підприємиця Світлана Кальченко. Цю успішну жінку назвали пантерою і нагадали її шлях. Колишній культорганізатор клубу, вона від лоткової торгівлі дійшла до нинішніх, міцних позицій в бізнесі.

У номінації “Золоте весілля” нагороду вручали подружжю Івана та Лариси Жук. Прямо на сцені для них провели церемонію укладання золотого шлюбу і вручили кільця, яких молодята свого часу не мали.

І, нарешті, “Творчою особистістю року” назвали культорганізатора клубу науки і техніки “Укрспецвагону” Ольгу Риженко. Так оцінили її акторські, режисерські та сценаристські здобутки. Лозівський мер Сергій Степанов, сам панютянин, вийшов на сцену наприкінці церемонії, налаштований святково і по-домашньому. Він привітав з Новим роком і зауважив, що просто так звання “Людини року” у Панютиному не дають.

Валерія Гецко

 

{flv}17_01_12_ludina roku{/flv}