Більшість місцевих абітурієнтів складатимуть тести у Лозовій +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Більшість місцевих абітурієнтів складатимуть тести у Лозовій +vd

Про зміни у тестуванні лозівчанам розказав головний спеціаліст із ЗНО у Харківській області Олександр Сидоренко.

 

Зовнішнє незалежне оцінювання без мобільних телефонів. На пунктах його проведення встановлять спеціальну техніку – шукачі мобілок. Про це та інші зміни у тестуванні 2012 року розповів Олександр Сидоренко – директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. 16 січня він зустрівся з лозівським активом школярів, їхніми батьками та педагогами.

Випускники повинні чітко знати, ким хочуть стати. Тепер абітурієнтам дозволено протестуватися лише з 4, а не з 5 предметів, як раніше. Відтак випускники зможуть подати документи лише на схожі спеціальності. Це має зекономити кошти державного бюджету.

Олександр Сидоренко попросив одинадцятикласників обрати таку комбінацію предметів, щоб ті могли подати заявки у якомога більшу кількість вишів.

Уперше у 2012 році випускники матимуть змогу пройти тест із всесвітньої історії. Його результати необхідні при вступі на спеціальності, які пов’язані з міжнародними відносинами. Програми з нововведеного предмету лозівські школярі отримали лише нещодавно. Це ускладнило підготовку.

Окрім ускладнень, на лозівських абітурієнтів чекають і певні полегшення. Більша частина випускників складатиме ЗНО у Лозовій. Тут проводитимуть тестування з 5 найпопулярніших предметів.  Яких саме, стане відомо пізніше.

Анна Скрипник

 

{flv}17_01_12_zno{/flv}