Лозівські шляховики чистять дороги і тротуари цілодобово +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівські шляховики чистять дороги і тротуари цілодобово +vd

 

Для боротьби з наслідками снігопаду працівники дорожньої служби вивели всю снігоприбиральну техніку.

Основні роботи з рочищення проходять у нічний час, говорить директор комунального підприємства «Шляхова ремонтно-будівельна дільниця» Сергій Шамрай. Тоді обабіч доріг немає автомобілів, які треба об’їжджати, тобто є вся свобода для чищення доріг.

Спершу шляховики звільняють від снігу основні дороги, по яким пересувається громадський транспорт, чистять автобусні зупинки, пішохідні тротуари. Йдуть за графіком. Техніки вистачає, вона справляється, поки не ламається.

До роботи шляховиків водії таксі та автобусів особливих нарікань не мають. З урахуванням того, що йде сніг, роботу шляховиків можна оцінити як нормальну, говорить Олександр, водій таксі. Але зауважує, що хотілося б кращого. З шостої ранку 23 січня Іван, водій маршрутки, робив першу ходку. Заметів особливих немає, дороги почищені усі.

Пішоходи скаржаться, що слизько, під снігом — крига, є ймовірність травмувань. Йдучи з роботи можна ногу зламати чи руку. У центральній частині міста трохи гірше посипаються дороги, ніж на мікрорайоні тротуари, говорять лозівчани.

Та за словами керівника шляховиків, тротуари теж розчистять та посиплять піском із сіллю — цього “добра” вистачить до весни. Сергій Шамрай радить водіям обмежити свої виїзди на вулиці міста, це дасть можливість нормальному очищенню доріг та уникненню аварій і травм.

Роман Деняк

 

{flv}24_01_12_Shamray{/flv}