Лозівське ДАІ попереджає: велосипедисти та мопедисти — у небезпеці +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівське ДАІ попереджає: велосипедисти та мопедисти — у небезпеці +vd

 

Остання аварія з постраждалими на Лозівщині сталася 23 січня у Панютиному. За висновками ДАІ, винна велосипедистка.

Про небезпечність засніжених шляхів нагадують у Лозівському відділенні Державтоінспекції. Ситуація на дорогах з точки зору безпеки є складною, стверджують тут. Все через ожеледицю, прикриту снігом. У ДАІ звинувачують погоду. До дорожників у них зауважень практично немає: ті, з точки зору інспекторів, працюють на межі своїх технічних можливостей.

Безпека водіїв та пішоходів за складних погодних умов залежить від них самих, наголошує начальник Лозівського відділення ДАІ Сергій Нікітін. Говорить, не завжди у ДТП винен водій автівки. Спричиняють зіткнення і пішоходи, і – під час ожеледиці особливо часто — велосипедисти.

Остання аварія з постраждалими на Лозівщині сталася цього понеділка, 23 січня, у Панютиному. За висновками державтоінспекторів, винна велосипедистка. Вона їхала, послизнулася і зіткнулася з машиною. Жінка отримала струс мозку та забої. А також рекомендацію від інспекторів більше не їздити на велосипеді взимку. Те саме у ДАІ радять усім власникам легких транспортних засобів.

Всього з початку січня на Лозівщині сталося 8 аварій. Постраждалих було двоє — один на велосипеді, інший на мопеді. Однак і водіям автомобілів треба їздити обережніше, попереджає Державтоінспекція: їм треба кожного разу обирати безпечну швидкість.

Валерія Гецко

 

{flv}24_01_12_dorogi GAI{/flv}