У Харкові відзначили День прапора масштабним флешмобом

У модульному арт-шоу на площі Конституції взяли участь понад 700 харків’ян. Разом з ними – голова ХОДА Юлія Світлична.

Загалом захід зібрав близько 5000 чоловік.

Юлія Світлична привітала всіх присутніх з Днем Державного Прапора, 75-ю річницею визволення Харкова від нацистських загарбників та Днем міста.

«Дуже символічно, що такі великі свята ми відзначаємо в один день, – сказала керівник області. – Адже багато харків’ян – промисловців і підприємців, волонтерів і військових, діячів науки і спортсменів – творили велич нашого державного прапора. І в найважчі часи саме Харківщина виявила характер, дала відсіч агресору, зберегла незалежність та територіальну цілісність країни і заслужила право жити під жовто-синім прапором».

Під час арт-шоу його учасники, вдягнені у національне вбрання, підіймали догори таблички жовтого та синього кольорів і вишиковувалися у формі прапору України, синьо-жовтого серця та літер UA. Змодельовані символи були зафіксовані квадрокоптером та виведені на великий екран, встановлений на площі.

«День Державного Прапора – це свято всіх поколінь. І ця акція об’єднала всіх харків’ян. Вона показує, наскільки ми любимо Україну, – підкреслила Юлія Світлична. – Символ України єднає серця. І свою єдність та любов до України ми доводимо щодня».

Голова ХОДА повідомила, що громадськість прийняла рішення зробити модульне арт-шоу до Дня Державного Прапора щорічним.

«Ми започаткуємо гарну традицію, яка буде викликати у харків’ян почуття патріотизму та гордості за свою державу», – зазначила Юлія Світлична.