Як зробити сайт унікальним

 

Для найбільш ефективного просування в пошукових системах ваш сайт повинен бути в першу чергу унікальним. І його індивідуальність залежить не тільки від неповторного тексту, але також від зображень на ресурсі і його інтерфейсу. Будь-який проект починається з ідеї. Чітко сформулюйте мету та завдання вашого сайту, його тематику. Проаналізуйте інтернет-ресурси ваших конкурентів, які у них є особливості на сайті, що вони використовують для залучення відвідувачів і клієнтів.

Ваше завдання після такого аналізу – не повторити те ж саме, а зробити щось своє, індивідуальне, чого немає в інших. Якщо ви використовуєте безкоштовні шаблони, скачані з інтернету, просто поміняйте картинку в шапці і додайте флеш, оскільки зазвичай багато шаблони сайтів в одній сфері повторюють один одного лише з деякими відмінностями. Ще один варіант – це замовити розробку сайтів у Києві у професійного веб-майстру, тоді вже точно за зовнішнім виглядом сайт буде унікальний.

Але не увійдіть або ресурс «фішками». Якщо, з огляду на специфіку вашої діяльності, немає ніякої необхідності в створенні форуму або функції зворотного зв’язку, то і не варто їх робити. Інтерфейс повинен бути зручним, а не навантаженим. Дуже важливий момент для просування сайту – це його унікальний контент. Портал повинен бути не просто інформативним, насиченим статтями, а й корисними. Щоб перевірити унікальність тексту, скачайте програму антиплагіату на біржі контенту www.etxt.ru.

Найміть професійного копірайтера, який буде писати статті саме для вашого сайту з урахуванням ваших індивідуальних побажань. Попрацюйте над зображеннями. Ви можете розміщувати тільки ті фотографії, які робите самі або замовляєте фотографам. Але найчастіше на сайтах розміщуються зображення, скопійовані з інших ресурсів, а це теж впливає на унікальність. І якщо в тексті досить поміняти місцями деякі слова або замінити їх синонімами, то в картинках ви можете тільки поміняти відтінки, зробити фото трохи світліше або темніше, змінити розмір, обрізавши краю.