На ньому розмістили мапу Лозівської громади, де маками позначили населені пункти, які втратили на жорстокій війні своїх жителів. Поряд – світлини загиблих панютян.
- Загиблі воїни – це й батьки наших діток, наші працівники й майже усі вони випускники Панютинського ліцею, – розповідає директорка закладу Тетяна Мохарєва. – Відриваючи цей мурал, ми вшановуємо пам’ять усіх загиблих захисників нашої громади. Дякуємо нашим Збройним Силам України, завдяки яким ми можемо жити, ростити дітей й наближати перемогу кожен на своєму місці.
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/b4299c8e57c4f16f1d4dfeca2cbc60e8.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/5af8f42a84ddf718a63e555f2155b78f.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/96686e989f6bf9a14e036581e6114909.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/23d8a6fd7a234c33614d49b8c5309ae6.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/b6901c316aca22aaec3b4852424d332f.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/c6dfebd44a6c01cebcb0b4efee4ddb49.jpg)