Портативний багатофункціональний апарат ультразвукової діагностики представники Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України передали Лозівському Термедоб’єднанню сьогодні, 20 березня.
– Ми гостро реагуємо на потреби громад, особливо у цей час, коли в медустановах на їхніх територіях, лікується велика кількість внутрішньо-переміщених осіб, – відзначила заступник Харківської обласної організації Червоного Хреста Валентина Костенко. – Сьогодні приїхали до Лозівської громади. Виконуємо запит Лозівського термедоб’єднання – передаємо мобільний апарат УЗД.
Заступник Лозівського міського голови Валерій Крикун та керівництво термедоб’єднання дякували партнерам за чергову допомогу. Медичний директор Лозівського ТМО Володимир Сергієнко зауважив, апарат зручний у використанні, дає можливість діагностувати в будь-який час і в будь-якому місці. Використовувати його планують для проведення ультразвукових досліджень тяжкохворих у відділеннях стаціонару № 1.
Валентина Костенко подякувала за співпрацю керівництву Лозівської міської та районної рад і підтримку діяльності Лозівської міської організації Товариства Червоного Хреста. Наголосила, Харківська обласна організація й надалі продовжить підтримувати Лозівську громаду.
Під час зустрічі представники Червоного Хреста, керівники громади та Термедоб’єднання обговорили подальші напрямки співпраці щодо поставки медичного обладнання для лозівських лікарень.
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/3977fffb32315db682903d39e894190d.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/fdaec83461e4ea58c84ff71ce0ebd618.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/984cc51c8a225d56649b5d23bf60078e.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/381a92fbbfdd67eb7f4c1018d49c8380.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/668d0891b54f62c1a7de190c00a66a55.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/23d56caed6839cc36cf4b6df58800f7d.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/ff3e61d2f135ebebe5a7fb94ada1115a.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/834830eba1d0c9865db0210d7ec5cc93.jpg)
![](https://lozovagromada.gov.ua/storage/news/galleries/e304460540c75146077abd94be73c299.jpg)