Кожен охочий може сфотографуватися з кубком європейських чемпіонів у Харкові

Два головних трофеї чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів УЄФА виставлені на загальний огляд на пл. Конституції (перед Історичним музеєм). Вони пробудуть у Харкові цілий день. Побачити кубки ЛЧ можна до 20:00 26 квітня.

 

«Вперше в історії Харківської області у нас є можливість побачити тут на власні очі історію футболу, яка творилася десятиліттями, – сказала під час презентації кубків Ліги чемпіонів УЄФА на площі Конституції голова ХОДА Юлія Світлична. – Любителі футболу, на сьогодні ці кубки – ваші!».

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко наголосив: «У Харкові знаходиться футбольне серце України. Саме тут проводить всі збори національна збірна, тут буде гра Україна – Чехія в рамках Ліги націй Європи, яка вперше буде проводитися в Україні. Упевнений, що тут будуть відроджені перемоги харківського футболу».

Учасниця церемонії презентації – амбасадор фіналу жіночої Ліги чемпіонів УЄФА Ія Андрущак привернула увагу харків’ян до питання популяризації жіночого футболу в регіоні.

«У Харкові є лідери в жіночому футболі, наше місто представляють дві найсильніші в Україні команди, які постійно борються за чемпіонство, – сказала член національної жіночої збірної України з футболу. – Я дуже рада, що ці два кубки приїхали до Харкова, бо це велика історія. І у всіх вас є шанс стати її частиною».

Юлія Світлична зазначила, що сьогодні в регіоні робиться все можливе для розвитку спорту в цілому й футболу, зокрема.

«Я дуже рада, що в Харкові нарешті оживають футбольний рух та футбольна команда. Минулого року ми вперше в історії почули гімн Ліги чемпіонів у нас, на «Металісті». Разом із ФФУ ми привезли великий футбол у Харків та будемо продовжувати розвивати як футбол у Харкові, так і харківський футбол», – запевнила керівник області.

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=_xjBw_9OJm0{/youtube}