За тиждень РФ випустила по Україні понад три тисячі дронів – Зеленський

Війна з росією

За тиждень Росія застосувала проти України понад 3000 ударних дронів, і значна частина з них – “Шахеди”.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський у щотижневому звіті.

“Тільки за цей тиждень Росія застосувала проти наших міст і громад понад 3000 ударних дронів, і значна частина з них – “Шахеди”. Також більш ніж 1450 керованих авіаційних бомб та ще 40 ракет різних типів. Росіяни не зменшують обертів війни проти нашої держави й людей та при цьому ще й відверто вкладаються в затягування іншої війни, яка призводить до глобальної дестабілізації”, – йдеться у повідомленні.

За його словами, по Україні б’ють такі ж ударні дрони і балістичні ракети, що й по країнах Близького Сходу й регіону Затоки, що призводить до дестабілізації світових ринків та блокування морських шляхів.

Україна робить свій внесок у гарантування безпеки і закликає до чітких, рішучих та скоординованих зусиль, щоб дати реальний захист життю та зупинити війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *