
Менеджер Усика Сергій Лапін прокоментував рішення свого підопічного звільнити всі чемпіонські титули.
Нагадаємо, учора стало відомо, що Олександр Усик сенсаційно і несподівано відмовився від своїх чемпіонських поясів.
Це рішення стало шоком для усієї боксерської спільноти.
Про це повідомило ESPN.
Лапін сказав, що рішення було ухвалено з урахуванням майбутнього надважкої ваги.
Олександр Усик звільнив титули, щоб дати можливість Ентоні Джошуа поборотися за них і знову об’єднати їх.
Що ж до Олександра, то його метою завжди було завершити свою легендарну кар’єру фінальними боями у США.
Саме там він хоче написати останню главу своєї боксерської спадщини, сказав Лапін.
Автор – Сергій Кукурудз.
Новини Лозової – ТРК Сігма Головні новини міста Лозова, Харківська область