Комаровський висловився про «чорну цвіль»

Комаровський висловився про «чорну цвіль»
Телеведучий і лікар Євген Комаровський розповів, в яких випадках можливе зараження мукормікозом – захворюванням, яке викликає “чорна цвіль”.

Про своє ставлення до захворювання, в середу, 9 червня, лікар розповів у відео на YouTube-каналі.

За словами лікаря, людина може заразитися тільки при певному поєднанні різних чинників, серед яких порушення роботи імунної системи, цукровий діабет другого типу, неправильне лікування стероїдами, високий вміст заліза в крові.

“Уникнути зараження мукормікозом нескладно – достатньо стежити за станом здоров’я, щоб не допускати перерахованих станів, а також не контактувати безпосередньо з грунтом”, – сказав Комаровський.

Він підкреслив, що при роботі з землею необхідно користуватися засобами захисту: костюмами, респіраторами та рукавичками.

Лікар вважає, що кількість тих, які заразилися в Індії, зросла на тлі коронавірусної інфекції та дефіциту білка і надлишок заліза у жителів країни.

Також лікар зазначив, що мукормікоз – це не смертельно, якщо вчасно діагностувати захворювання, і приймати антигрибкові антибіотики (досить дорогі) тривалий курс.

Раніше Korrespondent.net писав, що Індія заявила про третій вид цвілі у пацієнтів, які перехворіли COVID-19. Грибкові захворювання можуть розвиватися у людей, що знаходяться в контакті зі спорами в навколишньому середовищу, або після проникнення грибка під шкіру після опіку або через подряпину, відзначають медики.


0