За протидію наркозлочинності поліцейські та представники громадськості отримали подяки

Завдяки тісній співпраці поліції та активістів рівень боротьби з незаконним обігом наркотиків у Харкові та області значно підвищився. Про це сьогодні сказав начальник харківського главку під час зустрічі з громадськістю.

У взаємодії з громадською організацією «ХАНТЕРС ХАРКІВ» створено унікальний чат-бот «StopDanger», за допомогою якого громадяни можуть анонімно інформувати поліцію про виявлені наркозлочини. Поліцейські разом з громадськістю постійно проводять профілактичні заходи з інформування населення про призначення та переваги новоствореного чат-боту. Разом з громадянами працівники поліції здійснюють заходи, під час яких замальовують написи з адресами  наркокрамниць на об’єктах інфраструктури.

10 червня начальник ГУНП в Харківській області Андрій Рубель зустрівся з представниками громадських організацій «ХАНТЕРС ХАРКІВ», «Національний корпус», а також з бійцями роти патрульної служби поліції особливого призначення «СХІД». Очільник обласного главку поліції подякував за результативну співпрацю з ротою «СХІД»

– Не в кожній області є така плідна взаємодія у напрямку боротьби з наркозлочинністю, – зазначив Андрій Рубель. – Дякую всім вам за те, що завжди готові прийти на допомогу. Я знаю, що не завжди все виходить, але головне – не зупинятися на досягнутому та рухатися далі.

За вагомий внесок у боротьбі з наркозлочинністю в Харківській області Андрій Рубель вручив подяки представникам громадських організацій та спрецпризначенцям роти поліції «СХІД». Начальник Управління боротьби з наркозлочинністю в Харківській області ДБН НПУ Ярослав Мартин нагородив представників громадських організацій подяками Департаменту боротьби з наркозлочинністю НПУ.

Нагадаємо, 1 лютого Харківська міська рада та поліція уклали Меморандум про спільну взаємодію у сфері запобігання наркотизації населення на території міста. З цього часу робота в напрямку боротьби з наркозлочинністю суттєво посилена – як з розкриття наркозлочинів, так і в превентивному напрямку.

Відділ комунікації поліції Харківської області