Українка хотіла перетворити себе на Кардаш’ян десятками операцій, але стала схожа на інопланетянина – фото

27-річна українська модель Альона Омович мріє виглядати як американська зірка Кім Кардашьян. Заради цього вона вставила імпланти в груди, збільшила сідниці, губи, провела ринопластику і ряд інших операцій.

На своїй сторінці в Instagram дівчина часто публікує відверті фото. Однак, не усі в захваті від її зовнішності та часто пишуть образи.

Що відомо про дівчину

Так, дівчина народилася в Києві у 1993 році. Дівоче прізвище – Богданова. У модельному бізнесі вона з 15 років, а у двадцятирічному віці Альона стала блогером.

Зокрема, дівчина ділилася зі своїми підписниками секретами струнких фігур. Однак якось Альона вирішила вразити своїх шанувальників і зробила мамопластику. Також із того часу дівчина збільшувала груди ще двічі, тому що перша операція, за її словами, була невдалою.

Окрім того, вона зробила мініатюрний носик, поставила імплантати в сідниці, зробила котячий погляд, встановила вініри та регулярно робить уколи краси.

Нещодавно дівчина зробила другу пластику сідниць, збільшивши їх ще більше.

Попри жорсткий хейт та критику в соцмережах, дівчина вважає себе дуже красивою, а свої операції – вдалими. А негативні коментарі вона називає простою заздрістю.

У Insragram у дівчини 1,6 млн підписників і 2625 публікацій.


125