Українці переходять на нові гроші – чим заміняють гривні

Україна вийшла на перше місце у світі за відсотком населення, що володіє електронними гаманцями з криптовалютою.

Нові гроші, що зберігаються у віртуальних гаманцях, для українців – не просто екзотичне захоплення, а серйозний засіб зберігання своїх заощаджень.

Таку несподівану інформацію оприлюднила компанія Triple A.

Відповідно до підрахунків гаманці із криптовалютою мають 5,5 млн українців.

У відсотках це становить 12,7% населення нашої країни. Тобто, орієнтовно кожен восьмий українець має гаманець із криптовалютою.

Звісно, у дослідженні йдеться про всі гаманці із цифровими грошима. Зазвичай люди, які зберігають заощадження у криптовалюті,  тримають не один гаманець, а кілька. Тобто в Україні, очевидно, менше власників вкладів у криптовалютах.

Тим не менше.

З одного боку це свідчить про те, що наші співгромадяни широко опанували сучасні технології. З іншого – надмірне захоплення криптовалютами демонструє, що у країні немає надійних інструментів для інвестиції заощаджень. Тому люди і змушені вкладати свої кровні у нові цифрові гроші.

Втім, за абсолютним показником кількості гаманців із криптовалютою лідирує Індія. У жителів цієї країни в активі – понад 100 мільйонів цифрових гаманців.

Друге місце за абсолютною кількістю посідають США – 27 мільйонів. І на третьому місці розташувалась Нігерія – 13 мільйонів.


244