У Польщі дорогою на роботу вбили українку: тіло всю ніч пролежало під дощем – Новини Лозової – ТРК Сігма

У Польщі дорогою на роботу вбили українку: тіло всю ніч пролежало під дощем

У Польщі дорогою на роботу невідомий вбив та пограбував українську заробітчанку. Тіло жінки всю ніч пролежало посеред вулиці під дощем і лише зранку її знайшли перехожі.

Жінку вдарили по голові та пограбували, коли вона пізно ввечері йшла на нічну зміну на роботу. Тіло виявили лише зранку, лікарі вже нічим не могли їй допомогти. У неї залишилося двоє дітей та двоє онуків, пише OBOZREVATEL.

Напали, коли йшла на роботу

Надія була родом із Житомирської області й працювала кухарем у кафе в рідному селищі Ружин. Але півтора року тому вона вирішила поїхати на заробітки до Польщі, до невеликого містечка Соколув Підляски Мазовецького воєводства під Варшавою.

Трагедія сталася 18 січня, коли жінка йшла на роботу, у неї була нічна зміна. За повідомленням на Facebook Книги пам’яті померлих за кордоном українців, на камерах відеоспостереження видно, що жінка спокійно йшла вулицею, коли ззаду до неї підбіг злочинець. Він ударив її по голові і пограбував, коли Надія впала на землю. Потім зник.

Тіло українки пролежало під дощем усю ніч, лише вранці її виявили перехожі та викликали поліцію. На той момент медики вже нічим не могли їй допомогти, Надія була мертва.

“На вулиці був дощ. Тіло всю ніч пролежало там. Зранку її побачили перехожі та викликали поліцію”, – розповіла донька покійної Ольга.

Наразі донька покійної збирає гроші, щоб перевезти тіло матері до України. Вбивцю українки розшукують.

Знайомі Надії не можуть повірити, що її вже немає в живих. Її згадують як добру, чуйну та привітну жінку. Хоча доля у неї була нелегка.

“Років десять тому в неї помер чоловік, вона залишилася з двома дітьми. Старший син зараз уже дорослий, у нього своя сім’я і двоє дітей. А молодшій Олі лише 20 років. Нещодавно закінчила коледж, працювала медсестрою. Але недавно мама покликала її із собою в Польщу на заробітки”, – розповіла OBOZREVATEL одна із знайомих загиблої.


0