У Повітряних силах ЗСУ розповіли, чим збивають російські ракети – Новини Лозової – ТРК Сігма

У Повітряних силах ЗСУ розповіли, чим збивають російські ракети

Повітряні сили українського війська вже навчилися збивати ракети всіх типів, які російські окупанти запускають по Україні. Переважно це роблять зенітними ракетними комплексами такими, як Стінгер або Ігла.

Про це розповів речник командування Повітряних сил Юрій Ігнат у коментарі для “Еспресо.Захід”.

Інколи ракети збивать навіть винищувачами. Це, за словами Ігната, свідчить про майстерність українських пілотів. Він розповів, що Росія в основному атакує крилатими ракетами “Калібр”, “Іскандер” та Х-55. Їх можна збити, головне – вчасно зафіксувати.

“Переважно усі ракети помітні для військовослужбовців Повітряних сил. Втім, це високоточна зброя, яка летить 800 кілометрів за годину. Якщо ракета летить з Чорного моря, то незрозумілою є локація, запрограмована для неї, тому сирена вмикається починаючи від Херсонської області й до Заходу”, – повідомив він.

Ігнат додав, що були зафіксовані випадки, коли російські літаки, що завдають ударів, атакували з Каспійського моря (так вони атакували Яворівський полігон у Львівській області). А останнім часом вильоти літаків активізувалися з аеродрому у Бресті.

Нагадаємо, 26 березня росіяни випустили рекордну одномоментну кількість ракет по території України – загалом 70, але лише вісім досягли цілей. Решта або були збиті силами ППО, або зійшли з курсу.


211