«Дніпро-1» розгромно поступився у єврокубках та вилетів до ЛК

У четвер, 25 серпня, дніпровський “Дніпро-1” зазнав поразки від кіпрського АЕКа з міста Ларнака в поєдинку-відповіді раунду плей-оф відбору Ліги Європи сезону-2022/23.

Зустріч на стадіоні “АЕК Арена” в Ларнаці завершилася з рахунком 3:0 на користь представника Кіпру, пише ТСН.

Ще в першому таймі господарі двічі вразили ворота українського клубу. На 21-й хвилині АЕК повів у рахунку завдяки голу Адама Дюрчо, а перед перервою Рафа Лопеш подвоїв перевагу своєї команди. На 78-й хвилині Нікос Енглезу довів справу до розгрому, забивши третій м’яч у ворота дніпровського колективу.

Перший матч, який відбувся 18 серпня у Словаччині та номінально був домашнім для дніпрян, завершився поразкою українського клубу з рахунком 1:2. Таким чином, за сумою двох поєдинків кіпріоти виявилися сильнішими за підопічних Олександра Кучера з рахунком 5:1.