Терези – час для виправлення скоєних помилок, а рибам варто відпочити від роботи: гороскоп на 7 вересня

День, який повертає до нашого життя минуле – події, людей, почуття і стосунки.

Зазвичай це викликає стійке відчуття дежавю, за якого людині здається, ніби щось подібне з нею вже колись відбувалося. Насправді життя лише хоче повернути її до ситуацій, які не були “закриті” в минулому, тому їх необхідно завершити тепер.

Гороскоп на 7 вересня:

Овен (21.03 – 20.04)

Роботу над новими проєктами можна розпочинати лише тоді, коли будуть завершені старі, інакше вони – із завидною завзятістю – почнуть тягнути назад і не дозволять отримати бажаного результату.

Телець (21.04 – 21.05)

Спогади про минуле – навіть дуже приємні – не повинні підмінювати події сьогоднішнього дня: не варто зосереджуватися на тому, що давно минуло, а отже, не повинно мати над вами сили.

Близнята (22.05 – 21.06)

Від спілкування з близькими та друзями цього дня бажано відмовитися: надто великий ризик серйозного конфлікту, вихід з якого буде не таким простим, як може здатися на перший погляд.

Рак (22.06 – 22.07)

Грошима, які опиняться у вашому розпорядженні, необхідно скористатися розумно та практично: пам’ятайте, що витратити можна все, а для спокійного життя необхідна фінансова “подушка безпеки”.

Лев (23.07 – 21.08)

Події цього дня багато в чому змінять ваше ставлення до людини, яка досі здавалася вам вкрай неприємною: може виявитися, що весь цей час ви помилялися в оцінці її переваг та недоліків.

Діва (22.08 – 23.09)

День, коли потрібно уникати надто тісного контакту зі своїми близькими – їхня дратівливість може спричинити сварку, яку – незважаючи на те, що вона виникне на порожньому місці – важко буде врегулювати.

Терези (24.09 – 23.10)

Прекрасний час для того, що виправити скоєні раніше помилки, особливо якщо вони стосуються стосунків із людьми: бажано вибачитись перед тими, кого ви – випадково чи навмисне – образили.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Вирішивши зайнятися спортом, уникайте серйозних фізичних навантажень: ваш організм не готовий до того, щоб ставити світові рекорди, тому замість очікуваної користі напруженість завдасть вам шкоди.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Поганий настрій, який може бути причиною душевного дискомфорту від самого ранку, добре лікується активною діяльністю: наприклад, ті, хто працює вдома, можуть зробити позачергове прибирання.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Зірки рекомендують вам – просто так, без приводу – зробити подарунки близьким людям та друзям: навіть копійчаний сувенір, обраний з любов’ю та знанням захоплень людини, принесе їм величезне задоволення.

Водолій (21.01 – 18.02)

Не сидіть весь день за роботою – спробуйте в обідню перерву або вечір вийти на вулицю, щоб прогулятися і подихати свіжим повітрям: голова стане ясною, а думки самі собою вишикуються в логічний ланцюжок.

Риби (19.02 – 20.03)

Сьогодні зірки рекомендують вам зробити перерву в роботі: вона необхідна для того, щоб проаналізувати ситуацію, що склалася, і підкоригувати стратегію досягнення основної мети.


201