“Заробляти на наших захисниках – неприпустимо!”: Зеленський про продаж автівок для ЗСУ

Президент Володимир Зеленський провів зустріч із міністром внутрішніх справ Денисом Монастирським і головою Нацполіції Ігорем Клименком щодо справи про продаж автомобілів для ЗСУ, в рамках якої раніше проходив обшук у волонтера Святослава Літинського.

Про це повідомляє Володимир Зеленський у своєму телеграм-каналі, пише УП.

“Внесок наших волонтерів у перемогу України величезний. Але, на жаль, спливають факти й про нечесну діяльність. Один із таких – справа про продаж автомобілів для ЗСУ, яка набула розголосу цими днями”, – зазначає Зеленський.

Президент повідомив, що у суботу провів зустріч з цього питання із Монастирським і Клименком.

“Заробляти на наших захисниках – неприпустимо. Це злочин не лише з погляду закону, а й з погляду людської совісті. Шахраї та злодії не можуть бути волонтерами”, – підкреслив Зеленський.

Нагадаємо, у Львові правоохоронці вранці 8 вересня прийшли з обшуком до мовознавця, громадського активіста й волонтера Святослава Літинського.

Столична поліція заявила, що проводить обшуки у Києві, Київській області та Львові у справі волонтерства, в якій фігурують троє осіб. За даними Української правди, обшук у львівського активіста Святослава Літинського – один із них. За даними поліції, фігуранти справи використовували маркування громадських організацій та продавали автомобілі, які призначались для українських військових.


165