На півдні ЗСУ знищили три склади окупантів та чергову паромну переправу – ОК “Південь”

На півдні країни ЗСУ за добу знищили три ворожих склади з боєприпасами та чергову понтонну переправу.

Про це йдеться у повідомленні оперативного командування “Південь”.

“Обстановка в наший операційній зоні досить напружена, але контрольована. Продовжуються позиційні бої, внаслідок яких відбувається просування військ та закріплення територій. Ворог надає перевагу контрбатарейній боротьбі, намагаючись уникнути прямого зіткнення. Зазнає втрат і відступає”, – зазначають в командуванні.

Протягом бойового дня ворог здійснив 20 авіаційних ударів вздовж лінії зіткнення по наших позиціях і прилеглих територіях.

“У відповідь нашою авіацією відпрацьовано 10 ударів, але ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад 350 вогневих завдань. Атакуючи райони зосередження ворожого озброєння та техніки в районі Нової Каховки і Придніпровського, склади боєприпасів навколо і в самому Херсоні, а також за результатами вогневих уражень по позиціях ворога, забезпечено його втрати у кількості 80 рашистів, 8 танків, 17 одиниць авто-бронетехніки, гаубиці “Мста-Б”, безпілотного розвідника типу “Орлан-10″. Знищено 3 склади боєприпасів в Миколаївському, Херсонському і Бериславському районах. Чергову поромну переправу в районі Нової Каховки критично уражено без можливості подальшого використання”, – йдеться у повідомленні.

В командуванні наголошують, що загрози ракетних ударів залишаються актуальними.

“Ворог задіює тактичну і стратегічну авіацію, системи та комплекси наземного базування. Крім того, в Чорному морі, тримаючись у ракетобезпечному районі, вздовж кримського узбережжя маневрують 13 бойових кораблів, серед яких 2 надводних ракетоносії, що тримають напоготові 16 крилатих ракет морського базування “Калібр”, – підкреслюють в командуванні.


180