Канада розширила програму військової підтримки України

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо під час зустрічі з Урсулою фон дер Ляже оголосив про посилення підтримки України в межах зусиль із тренування українських військовослужбовців. Про це пише «Європейська правда».

За словами Трюдо, Канада продовжить тривалість місії Unifier з інженерної підготовки в Україні щонайменше до жовтня 2023 року, а також направить інструкторів для навчання українських військових навичок бойової медицини.

Крім того, Оттава виділить три мільйони доларів на підтримку знешкодження наземних мін та боєприпасів, що не вибухнули, в Україні, на додаток до 32 мільйонів доларів, які вже були виділені на протимінну діяльність. Євросоюз виділить 43 млн євро на ці ж цілі.

«Канада вже робить набагато більше, ніж належить, порівняно з іншими, і виходить далеко за межі того, що необхідно. Тому я хочу подякувати Канаді за це», – сказала фон дер Ляєн.

Про наміри продовжити тренувальну місію Unifier Канада оголошувала ще в січні. А в лютому канадський прем’єр-міністр Джастін Трюдо оголосив, що Україна отримає ще чотири танки Leopard 2 і додаткові боєприпаси 155 мм у межах військової допомоги

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter