Російський воєнний злочинець Владімір Путін та президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган
Президент держави-терориста Росії та воєнний злочинець Владімір Путін просив турецького лідера Реджепа Таїпа Ердогана допомогти відкрити у РФ завод із виробництва ударних безпілотників Bayraktar, які успішно використовуються українською армією у боротьбі з російськими окупантами. Про це повідомили джерела CNN Turk.
Як повідомляється, на партійній нараді ,25 липня, Ердоган розповів, що Путін звернувся до нього під час нещодавньої зустрічі у Тегерані із пропозицією укласти угоду з турецькою фірмою Baykar.
«Путін сказав мені, що хоче працювати з Baykar. Він запропонував створити завод у Росії, як це зробили в ОАЕ», – заявив Ердоган.
Прес-секретар компанії відмовився коментувати пропозицію Росії та спростував дані про завод в ОАЕ. Однак джерело видання сказало, що Baykar дійсно перебуває в процесі створення виробничої лінії в ОАЕ.
Зазначимо, що раніше генеральний директор Baykar Халук Байрактар заявив, що не продаватиме дрони до Росії.
«Між Туреччиною та Україною існують стратегічні відносини, особливо в галузі авіації та космосу. Туреччина підтримує Україну за допомогою технологій озброєних безпілотників. Ми нічого не передавали та не постачали до Росії. Ми б ніколи не зробили нічого подібного», – запевнив він.
Нагадаємо, Bayraktar (Байрактар) – турецький ударний оперативно-тактичний середньовисотний безпілотний літальний апарат з великою тривалістю польоту. Розробка і виробництво компанії Baykar Makina. Може нести протитанкові ракети та авіаційні бомби.
Першу закупівлю шести таких безпілотників Україна здійснила у 2018 році. Вперше українські воїни застосували Bayraktar проти російських найманців у жовтні 2021 року. На початку російського вторгнення в Україну в лютому 2022 року Україна мала близько 20 цих безпілотників.
За допомогою Bayraktar українські воїни знищують колони російської техніки, розташовані на відкритій місцевості, а також надводні цілі. Російська протиповітряна оборона проти БПЛА виявилася неефективною.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter