Керівники підрозділів харківської поліції пройшли перевірку рівня службової підготовленості за минулий навчальний рік

Всі етапи проведення щорічних підсумкових заліків особисто перевірив начальник ГУНП в Харківській області Станіслав Перлін.

На базі Тренінгового центру ГУНП в Харківській області зібрались начальники управлінь, відділів, відділень поліції, секторів поліцейської діяльності, а також керівники окремих підрозділів поліції.

Перевірка розпочалась з проведення стройового огляду, який провів очільник главку поліції разом з працівниками відділу професійного навчання Управління кадрового забезпечення.

Поліцейські склали письмові заліки в формі тестових ситуативних завдань  зі знання нормативних актів, матеріальної частини зброї та правил безпеки при поводженні з нею, з функціональної, домедичної, психологічної, тактичної підготовки та безпеки життєдіяльності.   

Практична частина іспиту складалася з виконання нормативів зі стрільби з табельної вогнепальної зброї, виконання комплексно-силових вправ, прийомів самозахисту та затримання правопорушника, а також бігу.

Станіслав Перлін зазначив, що кожен керівник повинен бути прикладом для своїх підлеглих, знати чинне законодавство та підтримувати гарну фізичну форму.

Відділ комунікації поліції Харківської області