Протягом доби на державних дорогах працювало понад 100 одиниць спецтехніки

Про це повідомили в Службі автомобільних доріг у Харківській області.

Виконувались роботи з оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення, розширення узбіч проїзної частини від снігу, обробки та очистки зупинок, а також тротуару на шляхопроводі.

Для обробки доріг протиожеледними матеріалами було використано: 671,1 куб м піщано-соляної суміші, 14 куб м відсіво-соляної суміші та 7 т. технічної солі.

«Протягом доби на державних дорогах області працювало 112 одиниць спецтехніки, із них у чергуванні було задіяно 20 одиниць. Кількість робітників, задіяних по зимовому утриманню: 156 осіб», – повідомили в САД.

Також дорожники попереджають водіїв про небезпеку ожеледиці.

«Водії, пам’ятайте: коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, гальмівний шлях збільшується у рази! З особливою обережністю рухайтеся мостами та естакадами, відмовтесь від ризикованих маневрувань», – звертаються до учасників дорожнього руху фахівці САД.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Харківщини, здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття, зокрема за допомогою камер відеоспостереження, що встановлені понад автошляхами.

У разі ускладнення руху – телефонуйте за номером (057)336-83-44 (цілодобово).

Джерело: Харківська обласна державна адміністрація