Повідомити новину

ТРК Сігма

23червня2018

У Лозовій остаточно дозволили вирізати труби гарячої води у підвалах

У серпні 2011 року дозвіл на вирізання залишків системи гарячого водопостачання міськрада давала на прохання комунальників. Вони стверджували: по-перше, ці труби заважають нормально ремонтувати внутрішні тепломережі, а по-друге, те, що вцілило, ще можна десь використати.

Проти проголосувала фракція “Батьківщина”. Один з її депутатів, Ігор Коломак, звернувся до прокуратури.

“Міська рада приймала рішення стосовно майна, яке належить співвласникам багатоповерхових будинків, тим самим порушуючи їхні права розпоряджатися, володіти цим майном”, - пояснив депутат.

Якщо у будинку є приватизовані і неприватизовані квартири, то будівля з усіма її мережами спільно належить місту і власникам приватизованих квартир, роз'яснює Цивільний кодекс Ігор Коломак. Він переконаний: дозвіл на вирізання труб мала давати не лише рада, а й усі інші власники.

З цими ж аргументами прокуратура звернулася до лозівського суду. Але він позов не задовольнив.

У судовій постанові йдеться: багатоповерхівки стоять на балансі комунального підприємства ЖУК, а той підпорядкований міській раді. Отже, вона мала право розпоряджатися трубами.

За кілька місяців апеляційний адмінсуд дійшов такого самого висновку. Прокуратура погодилася з тим, що його ухвала законна та обґрунтована, і не стала подавати касаційну скаргу.

Попри позитивні висновки судів, рішення міськради залишалося недійсним. Підприємство, якому давали дозвіл вирізати труби у підвалах - “Теплові мережі”, - за цей час збанкрутувало і ліквідовується. На сесії міськради 21 вересня у рішення внесли зміни: замінили “Теплові мережі” на “Теплоенерго” - підприємство, яке зараз відповідає за опалення у Лозовій.

За зміни проголосували усі, крім фракції “Батьківщина”. Ігор Коломак знову готує звернення — тепер до Конституційного суду. Депутат хоче отримати остаточні і докладні роз'яснення законів, які вступили у суперечку в історії з трубами.

Валерія Гецко

 

 


Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

0 #1 Bak 01.10.2012, 13:55
Скоро начнут для холодной вырезать
Цитата | Скарга
0 #2 Ветрянка 01.10.2012, 15:38
нееет..перекладывать ))) как асфальт с улицы на улицу)
Цитата | Скарга
0 #3 serkus 07.10.2012, 09:50
Ничего они перекладывать не будут, сдадут в чермет, а навар между собой поделят.
Цитата | Скарга
0 #4 Коломак Ігор 08.10.2012, 11:23
Мене ось що хвилює, чи усвідомлюють люди, які вирізатимуть труби, яку відповідальність вони на себе беруть? Впевнений, що рішення Конституційного суду буде таким, в якому буде йти мова про те, що труби це спільна сумісна власність. А якщо так, то один із співвласників, маючи на руках таке рішення, звертається до прокуратури, або до міліції, або до суду і говорить, що у підвалі була така то кількість труб такого то діаметру, але за рішенням міської ради КП "Теплоенерго" демонтувало їх, фактично вкрало у співвласників це майно. Потім він вказує на те, що відповідно до технічного паспорту на будинок, загальна кількість, метри погонні, складає таку-то кількість, а оскільки КП "ЖУК", приймаючи на баланс багатоповерхівки, не оформлювало Акту передачі, тобто не робило опису майна, то виходить, що фактично приймало будинок у повній комплектації.
Цитата | Скарга
0 #5 Коломак Ігор 08.10.2012, 11:30
А далі просить відшкодувати збитки завдані йому, а до нього можуть приєднатися і інші. Цікава річ, коли вони бажають демонтувати труби, то вказують на те, що це комунальна власність і тому вони мають право нею розпоряджатися, а коли приходять до людей та шантажують їх тим, що грошей немає, дах це не комунальна власність, а власність мешканців будинку, а тому скидайтеся грошима на ремонт покрівлі, тоді вони чомусь забувають про аргументи, якими керувалися при прийнятті рішення про демонтаж труб, а саме що багатоповерхівка це об'єкт права комунальної власності http://www.youtube.com/watch?v=xDIr2Zs45Gc&feature=share&list=UUsmzUOww6GUO-c4g87fqkbg
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.