Домашня сторінка / Новини / Лозівська влада виступатиме за те, щоб всю медицину Лозівщини передали місту

Лозівська влада виступатиме за те, щоб всю медицину Лозівщини передали місту

За словами мера, створення єдиного медпростору на базі міської медицини — питання не амбіцій, а якісного обслуговування.

 

Створення єдиного медичного простору на Лозівщині заплановано на 2013 рік. Таким чином відбудеться об’єднання районної і міської медицини.

Лозівський міський голова Сергій Степанов в інтерв’ю телеканалу “Сігма” повідомив, що керівництво Лозової ініціюватиме передачу усієї медицини Лозівщини місту.

“Ми з такою ініціативою вже зверталися. Звісно, це питання, яке потребує консультацій, питання, яке потребує дуже зваженого підходу. Ми готові. Я думаю, що наші колеги теж будуть до цього готові. Причому розмова зовсім не йде про амбіції, розмова йде про те, що жителі Лозової і Лозівського району повинні отримати якісне медичне обслуговування”, – сказав Сергій Степанов.

Двома тижнями раніше обговорювати створення єдиного медичного простору на Лозівщині приїжджав заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма. Він висловив думку, що краще з об’єднаною медициною впорається район — у нього є досвід роботи з розгалуженою системою обслуговування сільського населення.

Валерія Гецко

 

{youtube}hCe7k0K2n7o{/youtube}

0