Нове житло як випробування на міцність – Новини Лозової – ТРК Сігма

Нове житло як випробування на міцність

Два місяці мешканці новобудови на 4 мікрорайоні добиваються нормальних умов життя: їм щойно увімкнули ліфт, досі немає газу.

Цей будинок заселяли стрімко: повністю залишити старе житло, відремонтувати нове і перебратися у нього потрібно було за один місяць. Таке випробування випало переселенцям з арсеналу та 15 лозівським родинам, які терміново потребували житла. Перші мешканці в’їхали у новобудову майже 2 місяці тому, але умови для нормального життя тут створюються тільки зараз.

 

Родина Нємих, у яких аж дев’ятеро дітей, мешкає на найвищому, 9 поверсі. Під час вселення усі речі і меблі тягали на собі. Ліфт увімкнули вчора ввечері. Але сьогодні ще тривали налагоджувальні роботи — майстри “незлим тихим словом” поза камерою згадували будівельників. Тепер у будинку чекають увімкнення останньої, чи не найнеобхіднішої послуги, – газу, бо досі готують їжу на переносних електропічках.

Багатодітний батько Володимир Нємих розповідає: щоб зрушити ситуацію з місця — увімкнути ліфти та підключити газ, — знадобилося особисте втручання мера.

Як повідомив перший заступник Лозівського міського голови Володимир Денисенко, причина комунальних негараздів новоселів — недоробки будівельників. Якщо вони не зможуть або відмовляться ці недоробки усунути, місто зробить це власними силами, але нормальні умови у людей будуть. Газ у новобудові мають підключити вже наступного тижня.

Після цього мешканці будинку планують розбиратися ще й з комунальними рахунками — за січень суми вийшли вже занадто кругленькі. Зустріч з мером у Володимира Нємих призначена на 10 березня.